Канада надасть Україні 30 млн доларів на подолання гендерної та соціально-економічної нерівності

19 липня відбувся спільний брифінг Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва та Міністра з питань міжнародного розвитку Канади Марі-Клод Бібо щодо співпраці Україна-Канада. 

Під час брифінгу сторони обговорили започаткування нову програму фінансової підтримки інноваційних проектів, спрямованих на покращення економічних можливостей жінок та найбільш вразливих верств населення для подолання гендерної та соціально-економічної нерівності. В тому числі через створення сприятливих умов для підприємницької діяльності в Україні. Загальний фонд програми становитиме $ 30 млн.

Про це йдеться на офіційному сайті Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

Загальний фонд програми становитиме $ 30 млн.

Також Степан Кубів додав, що станом на 1 липня 2018 року Мінекономрозвитку зареєструвало 11 проектів технічної допомоги від Уряду Канади на суму 137,5 млн канадських доларів.

Міністр з питань міжнародного розвитку Марі-Клод Бібо у свою чергу відзначила успіхи України у здійсненні важливих реформ.

“Коли ми інвестуємо кошти в жінок та найбільш вразливі верстви, ми створюємо для них рівні можливості із усіма іншими, стати агентами змін та сприяти побудові кращих умов життя для всіх українців”, – наголосила вона.

Наразі сторони домовились про створення українсько-канадської робочої групи, яка визначить  найважливіші напрями, куди буде спрямована допомога.

Syla.news

 

197 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up