До Одеси прибули кораблі НАТО

До порту Одеси сьогодні, 23 липня, з візитом прибули кораблі, які належать країнам-учасницям програми “Партнерство заради миру”.

Про це повідомляє прес-центр командування Військово-Морських Збройних Сил.

Серед суден, зокрема, кораблі Постійної військово-морської групи НАТО №2 – фрегат Королівських ВМС Нідерландів DE RUYTER, фрегат Турецької Республіки FATIH, фрегат МС Румунії REGELE FERDINAND, та Постійної протимінної військово-морської групи НАТО № 2  – допоміжне судно ВМС ФРН RHEIN, мінний тральщик ВМС Туреччини ANAMUR та мінний тральщик МС Румунії LUPU DINESCU.

“Сторони наголосили на важливості розвитку співробітництва між українськими ВМС і НАТО, флотами країн-партнерів з точки зору підвищення взаємосумісності та зміцнення безпеки у Чорноморському регіоні. Завершилася зустріч обміном сувенірами”,  -йдеться у повідомленні на офіційній Facebook-сторінці ВМС ЗС.

Повідомляється, що кораблі будуть відкриті для відвідування мешканцям та гостям міста 24 липня (з 10.00 до 12.00 та з 15.00 до 17.00) та 25 липня (з 14.00 до 16.00). Відвідувачів очікуватиме культурна програма.

По завершенню візиту кораблі зазначених груп НАТО спільно з Військово-Морськими Силами Збройних сил України планують провести у Чорному морі тренування типу PASSEX – відпрацювання спільних дій морської авіації з кораблями.

Syla.news

 

295 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up