Заважають вуличні музиканти - телефонуйте на гарячу лінію міста, - Наталія Бунда

Заважають вуличні музиканти – телефонуйте на гарячу лінію міста, – Наталія Бунда

На гарячу лінію міста Львова надходять скарги через вуличних музикантів. Нарікають на них зазвичай мешканці та офісні працівники центральної частини міста, яких турбує надмірний шум. Як повідомила у коментарі Syla.News директор департаменту розвитку Львівської міської ради Наталія Бунда, за спокоєм та порядком у місті стежить ЛКП “Муніципальна дружина”. “Муніципали” ж керуються документом, затвердженим на початку року Виконавчим комітетом Львівської міської ради. Йдеться про концепцію організації вуличних виступів у громадських місцях Львова. 

Документ визначає місця, умови та час, коли музиканти мають право виступати на вулицях міста.

“Було визначено три ділянки діяльності музик: перша – площа Ринок, друга – вулиці, прилеглі до неї,  та третя – решта територій міста. Також регламентовано, які музичні інструменти можна використовувати і з якої години”, – розповідає Наталія Бунда.

За її словами, на площі Ринок та прилеглих до неї вулицях виступи музикантів дозволяються з 16 до 22 години.

“Але на Площі Ринок має бути лише інструментальна музика, без використання духових, ударних інструментів та підсилювальних пристроїв. На прилеглих вулицях можна використовувати духові інструменти, однак заборонені ударні, а також звукопідсилювальні пристрої можна використовувати лише мінімальної гучності”, – пояснює директор департаменту.

Також усі вуличні виконавці  зобов’язані отримати дозвіл від міської ради. Під час реєстрації вони повинні вказувати дати, час і місце своїх виступів, а ще –  наперед зазначати репертуар.

Читати також:  Львівська міська рада шукає головного чиновника по туризму

Рішення по репертуару приймає спеціальна комісія. Однак є ухвала, що регламентує використання української мови у всіх закладах культури. Тому виконавцям рекомендують виконувати пісні українською або ж англійською мовами.

У випадку порушення музикантами установлених правил, “Муніципальна дружина” повинна спершу висловити усне попередження. Надалі – може заборонити виступати на вулицях міста.

“Наразі за липень ми маємо 3 скарги на гарячу лінію.  За червень було 8. Ці скарги були щодо звукопідсилювальної апаратури та російськомовного репертуару“. – пояснює Наталія Бунда.

Скаргу на гарячій лінії міста можна залишити за номером 1580.

Читати також:  16-річна львівська винахідниця, яка розробила власну програму штучного інтелекту, навчатиметься в УКУ

Наталія Козак, Syla.news

567 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up