Уряд спростив процес працевлаштування для іноземців

Уряд спростив процес працевлаштування для іноземців

Кабінет Міністрів України ухвалив низку рішень на користь бізнесу. Відповідно до них спрощуються умови для працевлаштування громадян інших країн та осіб без громадянства на території країни.

Про це повідомляє Урядовий портал.

«Підтримка бізнесу – пріоритет роботи уряду та Мінекономрозвитку. Ми створили умови для кращої роботи Державного земельного кадастру, а ще скасували низку неактуальних актів, які створюють зайвий тиск на бізнес. Це дозволить продовжити економічне зростання та за залучати інвестиції в розвиток українського підприємництва», – відзначив Перший віце-прем’єр-міністр, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Наразі для отримання посвідки на проживання співробітники Державної міграційної служби вимагають від іноземців після отримання дозволу виїхати та повернутися до України.

“При цьому такий виїзд/в’їзд може бути здійснено через територію будь-якої країни та не передбачає отримання жодних додаткових документів”, – повідомляє прес-служба уряду.

Відповідне рішення виключає можливість відмови в оформленні посвідки на проживання на підставі того, що дата в’їзду в Україну передує даті отримання дозволу на працевлаштування.

“Очікуваний результат таких змін – відкритість України для висококваліфікованих іноземних фахівців, а також зменшення навантаження на ДМС”, – йдеться у повідомлення прес-служби.

Також на своєму засіданні Кабмін скасував низку вже неактуальних актів різних органів центральної виконавчої влади, що не відповідають чинному законодавству.

Читати також:  Рада затвердила склад нового Кабміну

В уряді очікують, що спрощення працевлаштування іноземців в Україні спростить умови ведення бізнесу та приведе українське регуляторне законодавство у відповідність до міжнародних вимог.

Syla.news

 

 

479 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up