У Львові нагородили найкращого забудовника року (ВІДЕО)

Рекламна агенція “Онлайн-нерухомість” нагородила переможця інтернет-опитування “Найкращий забудовник Львова-2018”. Будівельно-інвестиційна компанія “СБ ГРУП”, яку підтримало понад 43% учасників голосування, отримала від організаторів конкурсу маркетингові інструменти для продажу нерухомості загальною вартістю 600$.

Голосування за найкращого забудовника міста відбувалося у два етапи. В першому участь взяло понад 70 львівських компаній.  До другого етапу увійшло лише десять забудовників. Будівельно-інвестиційна компанія “СБ ГРУП” зібрала близько 5 000 голосів.


Друге та третє місце за результатами голосування здобули компанії “Інтергалбуд” та Avalon Inc, які набрали  12,1% та 7,5% відповідно. Всі десять компаній-забудовників, що увійшли до ТОП-10, отримали в подарунок від організаторів план продажу житлових комплексів.

“Метою проекту було дізнатися думку потенційних покупців про якість житла, його ринкову ціну та терміни здачі в експлуатацію. Ми плануємо й надалі проводити цей конкурс для того, щоб інформувати львів’ян про найкращих забудовників, а також про покращення якості житла у Львові”,  – пояснює співзасновник рекламної агенції “Онлайн-нерухомість” Анастасія Семенюк.

Нагадаємо, голосування за найкращого забудовника Львова тривало два місяці. В опитуванні взяло участь понад 7000 осіб. Компанію-переможця було оголошено 28 червня.

 

 

914 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up