У Львові розкажуть про нові, альтернативні моделі підприємництва

17 липня о 18.30 у приміщенні готелю “Асторія” (вул. Городоцька, 15) відбудеться відкрита лекція “Нові моделі підприємництва: досвід Львова”.  Своїм досвідом на зустрічі поділяться люди, що вже успішно впроваджують нові економічні моделі в українських реаліях і, зокрема, – у Львові. Вхід на подію – вільний. 

Організатори події – ГО “Трудові ініціативи” піднімуть наступні теми:

– Як отримувати гідну платню, і при цьому – приносити користь своїй громаді?

– Як працівники можуть на свій розсуд ефективно керувати підприємством?

– Як справедливо розподіляти результати праці в рамках самоврядного підприємства?

– Як розвивати  кооперативи та інші альтернативні форми організації економіки?

Один із організаторів події Максим Осадчук у коментарі Syla.news говорить, що мова насамперед ітиме про соціально-відповідальний бізнес:

 – Завтра у Львові відбудеться відкрита конференція, присвячена новим формам ведення бізнесу, який розуміє свою соціальну відповідальність. Ми віримо, що проект, який приносить користь людям і просуває прогресивні ідеї, може буде також комерційно успішним. У Західному регіоні чимало прикладів цього: в програмі зустрічі центр допомоги безхатченкам Емаус-Оселя, самоорганізоване веганське кафе з чіткою екологічною позицією, незалежний інтернет-магазин одягу та взуття, а також створений спортсменами та активістами спортивний клуб, де можуть безкоштовно займатись малозабезпечені юнаки та дівчата, – розповідає Максим Осадчук, один з організаторів події. 

Максим Осадчук
Максим Осадчук

Довідка: «Трудові ініціативи» – громадська організація, що створена з метою захисту трудових прав працівників в Україні, дотримання законності у сфері трудових відносин, забезпечення гарантій трудових прав працівників.

Місія організації – сприяння процесу розвитку правової держави в Україні, підвищення рівня правової освіти та правосвідомості громадян, втілення правозахисних ідей та міжнародних стандартів прав людини і основних свобод, правове просвітництво, підтримка профспілкового руху та сприяння захисту трудових прав в Україні.

Syla.news

462 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up