Відомий переможець онлайн-голосування “Найкращий забудовник Львова-2018” (коментарі)

Впродовж двох місяців за ініціативи рекламної агенції “Онлайн нерухомість” тривало онлайн-опитування “Найкращий забудовник Львова-2018”. У конкурсі перемогла будівельно-інвестиційна компанія СБ ГРУП. 

Голосування відбувалося у два етапи. В першому участь взяло понад 70 львівських компаній-забудовників.  До другого етапу увійшли 10 найпопулярніших забудовників. Будівельно-інвестиційна компанія СБ ГРУП набрала близько 5 000 голосів і виборола перемогу з великим відривом. Переглянути результати можна на сайті, де відбувалося голосування. 

Львів’яни обирали переможця за такими критеріями: якість житла, вартість та термін здачі в експлуатацію. Цьогоріч рекламна агенція “Онлайн нерухомість” проводила такий конкурс вперше.

“Метою проекту було дізнатися думку потенційних покупців про якість житла, ринкову ціну та терміни здачі в експлуатацію. Ми плануємо й надалі проводити такі конкурси для того, щоб інформувати львів’ян про найкращих забудовників Львова та покращення якості житла у Львові. В онлайн-опитуванні взяло участь понад 7 тисяч львів’ян”, — розповідає Анастасія Семенюк, співзасновник рекламної агенції “Онлайн нерухомість”

Раніше Syla.news писали, що львів’яни обирають найкращого забудовника-2018.

 

537 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up