Львівський автодор зважуватиме вантажівки на автошляхах

На замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області проводяться роботи із встановлення першого стаціонарного вагового комплексу на автодорозі Львівської області.

Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Львівській області.

На сьогоднішній день у Львівшині вже працює сім мобільних вагових комплексів, проте стаціонарний відкривають вперше.

“Стаціонарний ваговий комплекс функціонуватиме для зважування великих транспортних засобів, особливо, коли вони проїжджають у спеку та руйнують дорожнє покриття.  Крім цього, вже є мобільні вагові комплекси. Їх розташування ми не вказуємо, щоб водії не знали про них”. – пояснює прес-фахівець зі зв’язків з громадськістю Оксана Богуш.

Роботи щодо встановлення першого в області вагового комплексу проводяться на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська у Золочівському районі між населеними пунктами Струтин та Підгороднє.

Перевага стаціонарного вагового комплексу над мобільними полягає в економії часу на зважування.

“Стаціонарний ваговий комплекс може регулярно перевіряти транспортний потік  як вдень, так і вночі”, – каже Оксана Богуш.

Нагадаємо, постанова Кабміну “Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування” набула чинності ще у 2007 році. Однак його доповнив проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення контролю за безпекою автомобільних перевезень вантажів і відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

Відповідно до нормативних документів, передбачено здійснення перевезення вантажів із загальною масою (разом з масою транспортного засобу) – не більше 40 т. Зазначена норма не відрізняється від таких, що передбачені європейським законодавством.

При високих температурах, викликаних спекотною порою року, накладається обмеження руху великотоннажних автомобілів загальною масою понад 24 тонни (при температурі 28 і більше градусів за Цельсієм) з 10.00 до 22.00.

Наталія Козак, Syla.news

210 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up