Техногенна війна. Російські хакери атакували підприємство на Дніпропетровщині

11 липня з території Російської Федерації здійснено кібератаку на апаратуру ТОВ «Аульська хлоропереливна станція», яка знаходиться  у селищі міського типу Аули, на Дніпропетровщині. 

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

 – Фахівці спецслужби у сфері кібербезпеки встановили, що протягом декількох хвилин системи управління технологічними процесами та системи виявлення ознак аварійних ситуацій підприємства були умисно уражені комп’ютерним вірусом VPNFilter з території РФ, – сказано у повідомленні.

У СБУ пояснили, що хакери планували зупинити роботу станції, яка займається очищення води по всій території країни. Якби це сталося, в Україні могла би відбутися техногенна катастрофа.

Фахівці СБУ та експерти з компанії провайдера зупинили роботу програм VPNFilter, які могли вивести з ладу системне забезпечення станції.

Також безпеківці додали, що У травні 2018 року вони вже фіксували прояви підготовки російських спецслужб до проведення кібератаки на об’єкти державного та приватного секторів з використанням саме комп’ютерного вірусу VPNFilter. VPNFilter — багаторівневе модульне шкідливе програмне забезпечення з універсальними можливостями, які забезпечують проведення як кіберрозвідки, так і деструктивних кібероперацій.

Syla.news

117 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up