Аеропорт “Львів” призупинив співпрацю з Yanair через заборгованість авіакомпанії

Львівський аеропорт ім. Данила Галицького тимчасово призупинив надання послуг авіакомпанії “ЯнЕйр” в обслуговуванні рейсів через невиконання фінансових зобов’язань з боку авіаперевізника.   

Про це аеропорт “Львів” повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

Через невиконання фінансових зобов’язань, передбачених договором, у вівторок, 10 липня, аеропорт тимчасово призупиняє надання послуг авіакомпанії “ЯнЕйр” по обслуговуванню рейсів до відновлення фінансової дисципліни, – сказано у повідомленні. 

Львівський аеропорт вже неодноразово попереджав авіаперевізника про призупинення співпраці через борги.

Нам прикро, що через невиконання умов чинних договорів авіакомпанією «ЯнЕйр» пасажири вимушені відчути тимчасові незручності та сподіваємось на те, що перевізник найближчим часом погасить заборгованість перед аеропортом та сприятиме подальшому спільному співробітництву та партнерським відносинам, – зазначають в аеропорту. 

Сьогодні, авіаперевізник частково погасив заборгованість та надання послуг аеропортом було відновлено. Проте регулярна співпраця розпочнеться після повного погашення заборгованості.

Syla.news

 

 

124 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up