Warning: session_start(): open(/home/syla00/.system/tmp/sess_d89a57515c8f017aa3a31789aefa7dd7, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/syla00/syla.news/www/wp-content/plugins/unyson/framework/includes/hooks.php on line 256

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/syla00/.system/tmp) in /home/syla00/syla.news/www/wp-content/plugins/unyson/framework/includes/hooks.php on line 256
Слава Україні, ганьба - FIFA. Як українці підтримали хорватів та обвалили рейтинг світової федерації футболу - інформаційне агентство Syla.News

Слава Україні, ганьба – FIFA. Як українці підтримали хорватів та обвалили рейтинг світової федерації футболу

10 липня 2018 року українці масово ставили негативну оцінку на сторінці FIFA у Facebook, писали у коментарях “Glory to Ukraine” та створювали іронічні інтернет-меми. У такий спосіб жителі країни підтримали хорватів Домагоя Віду та Огнєна Вукоєвича, яких розкритикувала та покарала міжнародна футбольна асоціація. Вони ж бо після матчу з Росією записали відео на якому кричали “Слава Україні”.

Чому гасло “Слава Україні” обурило футбольних функціонерів

У FIFA сказали, що вчинок хорватів – це політика, а політики та розпалювання міжнаціональної ворожнечі не має бути.

 – Ми можемо підтвердити, що дисциплінарний комітет ФІФА надіслав попередження гравцю Домагою Віді через його відеозаяви після матчу Чемпіонату світу з футболу 2018 року між Росією і Хорватією”, – заявив міжнародний керівний орган футболу, який намагається попереджувати різні політичні виступи футболістів.

Якщо у FIFA говорять, що це політичний жест, а політиці у футболі не місце, то як розцінювати вчинок президента федерації Інфантіно, який раніше висловив подяку  президенту Росії Путіну за проведення ЧС-2018. Тоді він подарував лідеру РФ футболку з логотипами FIFA.

Український удар 

Українські користувачі Facebook поширили на сторінці ФІФА повідомлення, в яких підтримали хорватських футболістів/

Користувачі пишуть “Слава Україні!”, “Glory to Ukraine!” та критикують ФІФА, звинувачуючи її у корупції, нечесності та політичному ангажуванні та ставлять негативну оцінку діяльності організації.

 

У підсумку, понад сто тридцять користувачів за ніч обвалили її рейтинг, поставивши низьку оцінку, а у відгуках залишили коментарі на підтримку покараних хорватів. Тим часом ФІФА виписала штраф у 15 тисяч швейцарських франків для хорватського тренера Огнєна Вукоєвича за подяку Україні.

 

Помста українцям

У обід Facebook почав перевірку користувачів, які знижували рейтинг акаунту Міжнародної федерації футболу FIFA. Експерти кажуть, що це не автоматичний алгоритм, а централізовані дії керівництва соцмережі.

Повідомлення про блокування акаунтів у Facebook з’явилися 10 липня 2018-го, після того, як понад 150 тисяч користувачів знизили рейтинг офіційної сторінки FIFA до одного з п’яти балів.

«У мене немає сумнівів, що саме ця активність спричинила такі дії Facebook щодо користувачів. Facebook почав масштабну кампанію проти користувачів, що знизили рейтинг групі FIFA».

Постраждалі користувачі зіткнулися зі схожими проблемами: їх викидало з Facebook та Messenger, і сервіс вимагав провести процедуру повторної ідентифікації.

А дехто навіть отримав заборону на лайки, блокування акаунту на одну годину та вимушений був пройти через процедури перегляду останніх дій у Facebook.

«Моє припущення: це не автоматичні сценарії протидії атакам ботів. Я думаю, що аномалія (масове зниження рейтингу конкретній групі) була зафіксована ще вчора, а на момент дій у відповідь соцмережі рахунок перевалив вже за 150000. Тому, наскільки я можу судити, приймалося якесь консолідоване рішення живими людьми, відповідальними особами з Facebook. І тепер ми бачимо вже наслідки цього рішення» – прокоментував Єгор Папишев для НВ Техно.

 

Раніше, Віда заявив, що сподівається, що його вигук “Слава Україні” будуть сприймати не як політичне послання, а як знак подяки українцям за підтримку протягом усього турніру.

Посольство України у Великій Британії відреагувало на те, що у кількох британських топ-медіа гасло “Слава Україні” назвали “націоналістичним”, пояснивши, що вираз має патріотичне значення на кшталт “Нехай живе Франція”, “Нехай живе Королева”.

Федерація футболу України обурена цькуванням гравця збірної Хорватії та екс-легіонера київського “Динамо” Домагоя Віди і направила звернення до ФІФА з поясненням гасла “Слава Україні!”

Роман Коржик, Syla.news

195 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail
Warning: session_start(): open(/home/syla00/.system/tmp/sess_0c6af5fccccac703540cd3539a43bff2, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/syla00/syla.news/www/wp-content/plugins/unyson/framework/helpers/class-fw-session.php on line 13

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/syla00/.system/tmp) in /home/syla00/syla.news/www/wp-content/plugins/unyson/framework/helpers/class-fw-session.php on line 13

Warning: session_start(): open(/home/syla00/.system/tmp/sess_c8a7f7d8d325f93c354d3ebe5efe127d, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/syla00/syla.news/www/wp-content/plugins/unyson/framework/helpers/class-fw-session.php on line 13

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/syla00/.system/tmp) in /home/syla00/syla.news/www/wp-content/plugins/unyson/framework/helpers/class-fw-session.php on line 13

Warning: session_start(): open(/home/syla00/.system/tmp/sess_09b6f3b3d6c7eb73d98d026001101093, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/syla00/syla.news/www/wp-content/plugins/unyson/framework/helpers/class-fw-session.php on line 13

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/syla00/.system/tmp) in /home/syla00/syla.news/www/wp-content/plugins/unyson/framework/helpers/class-fw-session.php on line 13

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up