Реформи – понад усе. Як управління юстиції Львівщини покращує процеси державної реєстрації (коментарі)

5-го липня начальник управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Львівській області Оксана Куманська-Нор підбила підсумки роботи управління юстиції Львівщини.

2018 рік був оголошений президентом України роком реалізації загально просвітницького проекту «Я маю право».

За словами Оксани Куманської-Нор, управління юстиції також зробило великий акцент на популяризацію реформ Міністерства юстиції України у сфері державної реєстрації, на підвищення правової обізнаності, правової культури, правових знань громадян у сфері державної реєстрації, зокрема належної обов’язкової реєстрації усіх прав на нерухоме майно та, що не менш важливо, способів їх захисту.

Куманська зазначила, що у першому півріччі 2018-го року в рамках постанови Кабінету міністрів та ініціативи Міністерства юстиції України було проведено 18 виїздів, під час яких відвідали мобільні точки доступу до надання безоплатної правової допомоги аграріям і власникам земельних ділянок.

Також управління юстиції Львівщини мають намір випустити збірник для представників агробізнесу, органів місцевого самоврядування у вигляді запитань та відповідей щодо найбільш актуальних і типових проблем, які виникають у сфері державної реєстрації нерухомого майна, а також юридичних моментів, що випливають з оренди правовідносин.

Хоча Міністерство юстиції фактично є передовим органом у сфері запровадження онлайн сервісів, начальник управління наголосила на тому, що у сфері державної реєстрації у них залишається ще багато роботи.

В управлінні державної реєстрації діє кол-центр. Звернувшись до нього можна задати будь-яке запитання у сфері реєстрації нерухомості та бізнесу. За півроку цією телефонною лінією скористалось 140 людей.

Також діє веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану». Онлайн-сервіси дають змогу вирішувати більшість питань дистанційно. Також завдяки онлайн-реєстрації можна записатись на прийом до державних службовців для особистої зустрічі.

Якщо ж користувач має електронний цифровий підпис, то через веб-портал можна подати заяву навіть про реєстрацію шлюбу. Достатньо буде прийти лише для проведення самої реєстрації у визначений день та час.

Марта Кетек, Syla.news

604 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up