Німецький уряд досяг згоди у міграційному питанні

Німецький уряд досяг згоди у міграційному питанні

Партії німецької урядової коаліції узгодили питання щодо повернення біженців до інших країн.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на DW.

Три партії урядової коаліції: Християнсько-демократичний союз (ХДС), Християнсько-соціальний союз (ХСС) та Соціал-демократична партія Німеччини (СДПН) досягли згоди щодо політики уряду стосовно біженців. Про це розповіла голова СДПН Андреа Налес після засідання комітету коаліції.

За її словами, рішення про зміни політики надання притулку вдале. Вона стверджує, що більше не буде односторонніх дій Берліна та таборів. Процедура повернення втікачів в інші країни прискориться згідно з Дублінськими угодами.  Голова СДПН додала, що глава МВС країни, лідер ХСС Горст Зеєгофер обіцяє подати закон про імміграцію цього року.

Читати також:  Відповідальність за Голокост несе Німеччина - Меркель

Горст Зеєгофер зазначив, що результатами зустрічі він цілком задоволений та заявив про транзитну процедуру в установах поліції. Її мають застосувати для повернення громадян інших країн, що шукають притулку на німецько-австрійському кордоні. Він додав, що таких випадків трапляється щонайбільше 5 на добу. За новим документом, використовувати у цих цілях планують приміщення федеральної поліції, що відповідає за охорону кордону у ФРН.

Читати також:  Переважно росіяни. На Буковині зареєстровано майже 8 тисяч іноземців

Ангела Меркель заявила, що мігранти будуть знаходитись під наглядом поліції  не більше 48 годин.

Нагадуємо, що суперечка між Меркель та Зеєгофером щодо мігрантів мало не призвела до розпаду правлячої коаліції. Наразі це рішення стало хорошим компромісом.

Syla.news

Усі новини

Коментувати

307 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up