Як громадяни України потрапили в російські катівні у Криму, – Марина Багрова

Член Правління міжнародної спілки “Інститут національної політики” Марина Багрова для журналістів Syla.news обґрунтувала відповідь на питання «Яким чином українці, кримські татари і представники інших народів, які не вчинили жодних злочинів, нічого не мали раніше з путінською Росією, потрапили в російські катівні?»

«Відповідь на це питання міститься в аналізі хронології подій», – каже Багрова.

20 лютого 2014 року, в результаті початку російської військової агресії проти суверенітету і територіальної цілісності України, територія кримського півострова була окупована, а потім 18 березня в тому ж році захоплена російськими окупантами.

Крим тимчасово потрапив під російську окупацію.

За словами експерта, варто проаналізувати те, хто створив кримінально-віктимну ситуацію, за якої Україна тимчасово втратила контроль над своїми суверенними територіями.

«Відповідь на це питання міститься в першу чергу в пункті 2 Будапештського меморандуму, згідно з яким: «Російська Федерація, Сполучене Королівство великої Британії та Північної Ірландії і Сполучені Штати Америки підтверджують своє зобов’язання утримуватися від загрози силою або її застосування проти територіальної цілісності або політичної незалежності України…».

У другу чергу, у Стенограмі РНБО від 28 лютого 2014 року містяться висловлювання екс-прем’єр-міністра України А. Яценюка про ситуацію з введенням російських військ на територію Криму, де він говорить: «Я сьогодні розмовляв з віце-президентом Сполучених Штатів Америки з цього питання. У них поки що немає позиції».

«Фактично країна була бездарним чином просто здана на поталу ворогові», – повідомляє Багрова.

А те, що Крим кишів під час російського нападу зрадниками України і численними представниками російської резидентури, на думку спеціаліста, є лише свідченням того, що Будапештський меморандум частини: «утримання від застосування погроз проти політичної незалежності України і забезпечення захисту від них», порушувався сторонами фактично з моменту його підписання.

По суті, як вважає фахівець, США і Великобританія своєю політичною бездіяльністю не дали можливість Україні, як молодій державі, встати на ноги.

«Зараз голодування Олега Сенцова – це дуже сильний хід, набагато впливовіший за різні безглузді по суті і юридично нікчемні за змістом заяви офіційних представників США, Великобританії, які просто кинули Україну в найтяжчі для неї часи, фактично залишили її один на один із потужним російським агресором», – підсумувала Марина Багрова.

Нагадаємо, що раніше журналісти Syla.news писали про можливість обміну Сенцова на російського політв’язня.

Марта Кетек, Syla.news

862 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up