Яків Смолій

НБУ друкуватиме іноземну валюту

Нацбанк України та компанія «Crane Currency» підписали договір про співпрацю в галузі виготовлення грошових знаків, повідомляє прес-служба НБУ.

Про це інформує видання “Наш день”.

«Наш Банкнотно-монетний двір має повний цикл виготовлення грошей – від розроблення дизайну – до виробництва захищеного паперу і, власне, друку банкнот. У кооперації з «Crane Currency» ми готові запропонувати свій досвід та виробничі потужності для виготовлення грошових знаків на замовлення інших країн», – сказав голова НБУ Яків Смолій.

«Crane Currency» – відома світова компанія і надійний партнер більш як 50 центробанків (США, Великобританії, Швеції, Мексики, Нігерії, Малайзії, Індії та інших), яким постачає банкноти, банкнотний папір і захисні елементи.

Зокрема, «Crane Currency» майже 140 років постачає банкнотний папір для виготовлення валюти США.

Досвід «Crane Currency» в сфері дизайну, виробництва паперу, друку та партнерських відносин з центробанками багатьох країн світу налічує понад 200 років.

Читати також:  Нові правила переказу коштів від НБУ

Syla.news

242 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up