НАТО очікує Україну на саміті

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову із генеральним секретарем НАТО. У ході телефонної розмови секретар розповів, що вони очікують Україну на найближчому саміті.

Про це інформує інтернет-видання “Час для дій“.

Єнс Столтенберг запросив президента України взяти участь у засіданні Північноатлантичної Ради НАТО на рівні глав держав та урядів, а також зустрічі високого рівня держав-учасниць та країн-партнерів миротворчої місії “Рішуча підтримка” в Афганістані.

Також Столтенберг розповів, що Росія не має права втручатись у внутрішні справи України, зокрема щодо питання інтеграції України до північноатлантичного альянсу. На його думку, приймати рішення стосовно того, приймати чи не приймати Україну до НАТО можуть тільки ті країни, які безпосередньо перебувають в альянсі.

“Ми підтримуємо їхнє прагнення до трансатлантичної інтеграції, ми співпарцюємо з Грузією і надаємо їй допомогу в проведенні реформ. Ми підтримуємо також Україну.

Питання про членство в НАТО цих двох країн будуть вирішувати лише вони самі разом з 29 членами альянсу. Ніхто, крім них, не може втручатися в цей процес або його заблокувати. Росія не має права вирішувати, що повинні робити її сусіди”, – заявив генеральний секретар НАТО.

Syla.news

272 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up