“Не бери заробітну плату в конвертах”: як львів’ян закликають підіймати економіку області та країни (коментарі)

У Львові відбулася акція “Не бери заробітну плату в конвертах”. Її організувала Львівська обласна державна адміністрація. Андрій Демчишин та Іван Ревак розповіли про статистику зарплат містян та причини проведення заходу.

Член комітету підприємців Львівщини Андрій Демчишин сказав, що українці відчувають на собі певні зміни в законодавстві. Він зазначив, що в 2016 році відбувались дебати стосовно прийнятої міри урядом.

Екс-голова розповів журналістам Syla.news про статистику заробітної плати львів’ян станом на березень 2018-го року.

Андрій Демчишин наголосив, що кількість львів’ян, які отримують зарплату більше 10-ти тисяч гривень, поступово збільшується.

Львівська область щомісяця втрачає 55 мільйонів гривень через несплату податків на доходи фізичних осіб. Тому одне із основних завдань влади полягає в тому, щоб якнайшвидше знайти вихід із такої проблемної кризи. Про це повідомив голова ради об’єднання організацій роботодавців Львівщини Іван Ревак.

Підприємець розказав про причини проведення акції “Не бери заробітну плату в конвертах”.

Нагадаємо, що Роман Филипів розкрив питання тіньових коштів, які потребують особливої уваги. Адже вони призводять до негативних наслідків та фінансових втрат.

Марта Кетек, Syla.news

714 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up