Консервація, реконструкція, доступність. Які реставраційні роботи відбудуться на Високому замку (коментарі)

Лілія Онищенко про реконструкцію руїн Високого замку та можливість відбудови самої історичної споруди. 

Начальниця управління охорони історичного середовища Львівської міськради Лілія Онищенко розповіла про суть реставраційних робіт, які цього року можуть початися на Високому замку – популярній туристичній локації. Попри це, відвідувачі часто питають, а де ж сам замок чи те, що від нього лишилося. Тож завдання №1 – означити залишки історичної споруди, а далі – захистити їх від зсуву та руйнування. Там зведуть складну конструкцію.

Читати також:  "Львівобленерго" опалює 1615 користувачів

Крім того, треба буде вирівняти мур, законсервувати шви та привести територію навколо до відповідного вигляду.

Місце, на яке виходять туристи, щоби оглянути руїни замку – укріплять. Підйом на руїни відреставрують так, що на нього зможуть здійматися люди з інвалідністю.

Відбудова самого Високого замку – справа нереальна. Бо це є неправильний підхід – відновлювати замок, використовуючи сучасні будівельні матеріали. А цеглу й каміння періоду середньовіччя, яка була на Високому замку, уже втрачено. Тим більше, досі невідомо, як точно виглядав замок.

Читати також:  Авторитетне видання Америки радить завітати до Львова

Але на території сучасного Високого замку встановлять макет і всі відвідувачі можуть бачити і уявляти, як приблизно виглядала головна історична споруда Львова періоду Середньовіччя.

Роман Коржик, Syla.news

 

 

617 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up