У Львівській міській раді затвердили порядок наступного пленарного засідання

У Львівській міській раді на засіданні колегії затвердили порядок пленарного засідання Львівської міської ради, що відбудеться 21 червня. 

На наступному пленарному засідання крім нових питань, обговорюватимуть питання перенесені з попереднього засідання. До прикладу, внесення змін до міського бюджету Львова у 2018 році, затвердження тимчасового порядку надання об’єднням співвласників багатоквартирних будинків земельних ділянок у постійне користування, низка розгляду дозволів для ПАТ “Укртелеком”  і т.д.

Нові питання стосуватимуться підтримки електронних петицій, певних місцевих ініціатив, надання в оренду нежитлових приміщень, продаж земельних ділянок, затвердження проекту землеустрою та відведення та вилучення земельних ділянок, затвердження певних програм та стратегій у Львові.

Нагадаємо, що пленарне засідання Ради — це форма роботи сесії Львівської міської ради, яка передбачає прийняття ухвал депутатами шляхом голосування. На пленарне засідання можуть бути запрошені представники комунальних служб та органів влади для виступів. Порядок денний пленарного засідання формує міський голова.

Syla.news 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

105 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up