Сила духу. Ветеран АТО, який втратив обидві ноги, піднявся на Говерлу (відео)

Цей подвиг справедливо внесли до книги рекордів України. Ветеран АТО, захисник України Дмитро Котов, який втратив ноги, зміг піднятися на гору Говерла, висота якої – 2061 метр. 

Про це пише Захід.нет.

 – Хочу показати людям, що не варто зневірюватися, все можливо! Головне ‒ зробити перший крок!, ‒  сказав Дмитро Котов. 

О четвертій ночі 12 червня в селі Лазещина Закарпатської області семеро ветеранів АТО розпочали своє сходження до найвищої вершини України.

 – Дух бадьорий, бойовий, не зважаючи ні на що – вперед! В нас така є приказка: «Життя – це рух». Тому ‒ догори, досягати вершини!, ‒ сказав куратор сходження Володимир Бевз.

Сюжет про емоційне сходження на Говерлу можна подивитися у випуску ТСН:

Це вже не перший випадок, коли ветеран АТО, котрий є людиною з інвалідністю, здіймається на Говерлу. Раніше ТСН розповідало, що солдат Василь Мельник підкорив найвищу точку Україну – гору Говерлу – на одній нозі. Другу він втратив в січні 2015-го в боях під Докучаєвськом. Спочатку планував піднятися на протезі, але вистачило сил лише на півкілометра. На схилі штучна нога перестала слухатися, почала муляти. Довелося відстібнути, а в руки взяти милиці.

Syla.news

391 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up