На облаштування спорткомплексу в класичній гімназії Львова витратять 1,5 млн. грн.

На території Львівської класичної гімназії (вул. Порохова,3) побудують футбольне поле та облаштують спортивний майданчик із тренажерами. На це витратять майже 1,5 млн грн. Виконуватиме роботи «Торгово-промислова компанія «Будспорт». Договір з ними вже уклали. 

Проте, за результатами проведеного електронного аукціону найбільш економічно вигідною тендерною пропозицією являється пропозиція учасника – Товариство з обмеженою відповідальністю “Будівельна компанія Форвард”  на суму 1 446 000,00 грн. з ПДВ. Пропозиція «Будспорт» була на тисячу гривень більшою, однак  пропозиція компанії “Форвард” не відповідає вимогам тендерної документації, тому їм відхилили укладення договір. 

Про це відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Будівельна компанія Форвард” хотіла залучити до виконання робіт субпідрядну організацію ТОВ «ДИНАМО ІНВЕСТ». Однак відповідних документів субпідрядника не було подано, тому компанія «Будспорт» виграла тендер, хоч їх пропозиція і була трохи дорожчою.

Класична гімназія діє при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Спортивний майданчик облаштують біля будівлі навчального закладу на вул. Пороховій, 3.

Там побудують міні-футбольне поля з штучним покриттям розміром 42х22 м з трибуною на 22 місця.

Також на території спортивного майданчика облаштують вуличні тренажери, зокрема, велотренажер, тренажери «Ровер», «Тяга зверху+Жим від грудей», лазанку та інші.

Будівельні роботи мають закінчитися до 31 грудня 2019 року, хоча усі роботи можуть завершити вже до кінця цього року.

Майданчик буде обгороджений 4-метровою сіткою, і доступ до нього буде обмежений. Проте дирекція школи дозволятиме користуватись майданчиком мешканцям навколишніх будинків за умови, що вони не нищитимуть майно.

За умовами договору, Гімназія має право перерахувати компанії  «Будспорт» попередню оплату у розмірі до 30% від відповідного бюджетного призначення на 2018 рік, передбачених умовами договору.

Syla.news

74 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up