Меркель та глава МВС Німеччини посварилися через міграційну політику

Канцлер Німеччини Ангела Меркель не змогла домовитися з міністром внутрішніх справ Хорст Зеєгофер про основи міграційної політики. Глава МВС хоче, щоби прикордонні регіони Німеччини, зокрема – Баварія, могли відмовити мігрантам поселятися, якщо тим уже раніше відмовляли інші території. Меркель проти цього. 

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Переговори відбулися напередодні сьогоднішньої зустрічі Меркель та лідерів федеральних земель, де міграційна політика буде одним з головних питань. “Генеральний план” щодо міграції, який повинен був бути представлений у вівторок Зеєгофером, був відкладений, як повідомляється, через опозицію Канцелярії канцлера.

Основна суперечка між Зеєгофером та Меркель, партії яких перебувають у коаліційному уряді з соціал-демократами, полягає в тому, що глава МЗС вимагає дозволу для прикордонних земель, таких як Баварія, відмовляти шукачам притулку, якщо вони зареєструвалися в іншій державі ЄС або якщо у Німеччині їм вже було відмовлено в притулку.

Меркель, однак, прагне уникнути односторонніх кроків Німеччини, які можуть роздратувати інші країни-члени ЄС та ще більше послабити зусилля, спрямовані на спільну міграційну політику для всього ЄС.

Канцлер запропонувала Зеєгоферу та Сьодеру компроміс, запропонувавши двосторонні угоди між країнами ЄС, які найбільше постраждали від напливу мігрантів та шукачів притулку, таких як Італія та Греція.

Тим не менш, Зеєгофер апелював до пропозиції  федерального австрійського канцлера Себастіана Курца, який є критиком політики міграції Меркель з 2015 року.

Курц запропонував створити так звану “вісь бажаючих” – Австрія, Німеччина та Італія та та спрямувати зусилля на зменшення нелегальної міграції.

Syla.news

 

60 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up