Філарет сказав, що після Автокефалії Києво–Печерську і Почаївську лаври передадуть Українській церкві

Предстоятель Української Православної Церкви Київського патріархату Філарет заявив, що коли  Українська церква отримає автокефалію, і до Київського Патріархату ще приєднаються УАПЦ і решта, то УПЦ буде найбільшою. Він зазначив, що залишок Московського Патріархату повинен називатися Російською Православною Церквою в Україні. Правами буде користуватися такими ж, як і Українська Церква, бо закон для всіх церков і релігій в Україні один.

Про це він сказав у інтерв’ю Українській правді.

 – Є дві лаври: Києво–Печерська і Почаївська. Кому вони будуть належати? Українській Церкві, бо це українські святині і вони не можуть належати Російській Церкві, – сказав Філарет.

Він також розповів, що саме об’єднання буде після Томосу. Спочатку православні повинні будуть провести архиєрейський собор, на якому мають затвердити предстоятеля Української Церкви. Тоді вже він стане главою Церкви і для колишньої Автокефальної Церкви, і для колишнього Московського Патріархату, і для Київського.

Уже не буде розділення, буде одна Українська Православна Церква і один предстоятель.

103 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up