Фестиваль “Файне Місто 2018” врахував побажання відвідувачів і оголосив весь список гуртів, які виступатимуть (відео)

Музичний фестиваль “Файне Місто” опублікував повний список гуртів, які  цьогоріч виступлять на всіх сценах події. Серед динозаврів української та світової музики анонсовані The Rasmus, Tarja, OOMPH!, Dope, Vader, Adept, ВВ, ONUKA, Pianoboy, Bloom Twins та багато інших відомих гуртів.

 – Складаючи лайнап учасників, ми намагаємося врахувати побажання файних людей – відвідувачів, кого вони хочуть побачити та почути. Саме завдяки фестивальниками цього року ми очікуємо хедлайнерів The Rasmus, Tarja, OOMPH! на головній сцені фестивалю, а також майже сто відомих виконавців на Main, Dark, Light, Ufo, Reggae та Amphitheatre stage. Також ми готуємо відвідувачам чимало сюрпризів та нових локацій. Обіцяємо, що буде дійсно Файно, – розповідає співорганізатор Ростислав Плахцінський.

Ознайомитися з переліком учасників на Main, Dark, Light Stage. Більш детальніший розклад та учасників інших сцен можна побачити за лінком: http://fainemisto.com.ua/schedule/

Main Stage: The Rasmus Oomph! Tarja, Amaranthe, Onuka, Воплі Відоплясова, Тартак, Kozak System, Pianoбой, Порнофильмы, The Gitas, Карна, Kadnay, F. Way, Roll Models

Dark Stage:  Dope, Adept, Betraying The Martyrs, To the Rats and Wolves, MegamasS, Morphine Suffering, 1914, Vader,  Анна, Sharks In Your Mouth, Infected Rain, Роллікс, Ignea, Septa, Affecting Dissent, Joryj Kłoc, Silvertown.

Light Stage: Один в каное, Vivienne Mort, Bloom Twins,  Sasha Boole, Ті, що падають вгору, Tik Tu, Leo Mantis, Fontaliza, Фranko’, Jayce Lewis, Пирятин, Деньги Вперед, Papyllon, Naviband, Tvorchi, Beissoul & Einius, Хамерман Знищує Віруси, Курган & Агрегат.

 – До слова, 2018 рік є особливим для Файного Міста. Відтепер це не просто місце, куди можна втекти від буденності. Це справжній мегаполіс, повноцінні вулиці, площі та мікрорайони з унікальними локаціями та архітектурними об’єктами. Це місто мрії Файних Людей, місто, що сповнює енергією, дарує свободу та гарантує незабутній досвід. Це великий центр самоврядування, де кожен бажаючий може долучитись до розбудови фестивалю. Відтепер відвідувачі фестивалю це не сторонні спостерігачі, а справжні громадяни Файного Міста – Території Вільних Людей, – додає Ростислав.

«Файне місто» — український музичний фестиваль просто неба, що проходить щорічно в Тернополі від 2013 року.

Фестиваль проходить у липні. Назва походить від назви пісні Братів Гадюкіних «Файне місто Тернопіль» Основні цілі:

– Єднання України.
– Популяризація української культури.
– Популяризація серед молоді активного відпочинку та розвиток фестивального руху в Україні.
– Участь беруть триб’ютори всесвітньо відомих рок-гуртів.

У 2013 році фестиваль проходив на острівці «Чайка» в парку імені Тараса Шевченка.

Від 2014 року «Файне місто» перемістилося на територію аеропорту «Тернопіль».

У 2017 фестиваль перемістився на території тернопільського іподрому. Локація краща тим, що там є дерева і озеро.

Роман Коржик, Syla.news

142 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up