#Числа. Скільки стягнули з неплатників аліментів у рамках кампанії #ЧужихДітейНеБуває

#Числа. Скільки стягнули з неплатників аліментів у рамках кампанії #ЧужихДітейНеБуває

Минулого року Міністерство юстиції започаткувало ініціативу #ЧужихДітейНеБуває. Неплатників аліментів почали обмежувати у праві керувати авто, їздити за кордон. Це дало результат – боржники почали краще сплачувати гроші своїм неповнолітнім дітям. 

Закон #ЧужихДітейНеБуває почав діяти з 6 лютого 2018 року. Він посилив посилив відповідальність неплатників аліментів, дав вражаючий результат: завдяки нововведенням з початку року державні виконавці стягнули 1,6 млрд грн на користь 500 тисяч дітей. Майже 120 тисяч боржників з виплати аліментів було обмежено у праві виїзду за кордон, керування автомобілем, користування зброєю та полювання.

#Числа. Скільки стягнули з неплатників аліментів у рамках кампанії #ЧужихДітейНеБуває

 – Державна виконавча служба стоїть на захисті прав дітей як у сфері стягнення аліментів, так у питанні участі батьків у вихованні дитини. Ми провели безліч зустрічей з батьками та матерями, вислухали усі думки і пропозиції. Ми абсолютно відкриті і надзвичайно відповідально ставимося до відпрацювання справ, які стосуються прав дітей. Для того, щоб посилити санкції для батьків (як чоловіків, так і жінок), які не сплачують аліменти, та розвивати інститут відповідального батьківства був розроблений другий пакет законопроектів #ЧужихДітейНеБуває. Ми дуже сподіваємося, що Верховна Рада його підтримає. Органи державної виконавчої служби готові виконувати норми нового законодавства і забезпечувати належне виконання судових рішень у цій сфері», – резюмувала Світлана Глущенко, заступниця Міністра юстиції.

Світлана Глущенко, заступниця Міністра юстиції.
Світлана Глущенко, заступниця Міністра юстиції.

Нагадаємо, що для неплатників вводиться новий вид адміністративного стягнення – суспільно корисні роботи на строк від 120 до 240 годин. Оплата за такі роботи спрямовується на погашення заборгованості зі сплати аліментів. У разі ухилення від суспільно корисних робіт їх може бути замінено адміністративним арештом на строк до 15 діб.

Читати також:  В Україні є три мільярдери згідно з поданими деклараціями

Роман Коржик, Syla.news

Усі новини

Коментувати

435 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up