Транспортна стратегія Львова. Як у місті вирішують одну з головних проблем (коментарі)

Місто Львів працює над стратегією розвитку транспорту. Завдання №1 – збільшити кількість тролейбусів та автобусів, аби люди могли комфортно пересуватися містом і всім вистачало місць. Про це і не тільки говорили у міськраді на прес-конференції  «Розвиток транспортної галузі Львова: поточні виклики та план розвитку на найближчі 2 роки».

Останні 10 років Львів, як і більшість українських міст не мав транспортної стратегії. Тому сьогодні – не вистачає автобусів, велике перевантаження на дорогах, забиті тролейбуси.

Для модернізації транспорту потрібні кошти. Першочергово, люди мають розуміти – за комфорт треба платити. Тому вартість проїзду в 5 гривень – не відповідає дійсності, вважає Андрій Білий,заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури з питань транспорту.

Збільшуватимуть кількість електротранпорту – трамваїв, тролейбусів. Бо це екологічно. Львів має для цього всі умови – розвинуту контактну мережу для тролейбусів. Тому незабаром на дороги можуть випустити 200 нових тролейбусів.

Пан Андрій сказвав, що у Львові кращі умови для розвитку тролейбусних перевезень, ніж у столиці Чехії Празі, де зараз теж працюють над розвитком електротранспорту.

У підсуску, Андрій Білий повідомив, що до кінця року місто отримає 150 нових автобусів, 30 вживаних трамваїв та зможе розпочати постачання 50 нових тролейбусів.

Роман Коржик, Syla.news

87 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up