Трагікомедія у потьомкінському селищі: Charlie Hebdo опублікував карикатуру до мундіалю в РФ

Французький сатиричний журнал Charlie Hebdo оприлюднив на обкладинці нового номера карикатуру на Чемпіонат світу з футболу в Росії, який починається 14 червня.  Текст має назву “Мундіаль в РФ: трагікомедія у Потьомкінському селищі”.

Диктатор РФ Володимир Путін на танку їде по футбольному полю, спрямовуючи дуло танку на ворота. Підпис звучить, як “Вперед, Росія”.

Раніше повідомлялося, що Ісландія, Польща, Британія та Австралія, оголосили дипломатичний бойкот ЧС.

Крім того, депутати Європейського парламенту готуються схвалити резолюцію, у якій міститиметься заклик до дипломатичного бойкоту Чемпіонату світу з футболу в Росії.

Charlie Hebdo ( Шарлі Ебдо; з французької — Щотижневий Шарлі) — французька щотижнева сатирична газета, що публікує карикатури, репортажі, дискусії та анекдоти. Газета сповідує лівіполітичні погляди, висміює політиків, ультраправих та релігійні групи. Тижневик з’явився 1969 і виходив до 1981 включно, відновлений 1992.

7 січня 2015 року в Парижі відбулася трагедія, яка увійшла в історію, як стрілянина в редакції газети «Charlie Hebdo». Троє невідомих осіб напали на офіс редакції Напад спричинив як мінімум 12 смертей (серед яких два поліцейських). Напад пов’язують з помстою радикальних ісламістів

Ввечері того ж дня поліція Франції встановила трьох підозрюваних у нападі — громадян Франції алжирського походження, уродженців Парижа братів Саїда і Шерифа Кауші у віці 34 і 32 років, які раніше підозрювалися в участі в джихадистських організаціях. Двома днями пізніше, вранці 9 січня, вони захопили типографію в місті Даммартен-ан-Гоель, де їх ввечері і було вбито французькою поліцією. Їх спільник, який не брав участі в атаці, а, за його власним зізнанням, «відповідав за поліцейських», француз сенегальського походження Амеді Кулібалі, 8 січня вбив жінку-поліцейського в місті Монружі, а 9 січня захопив заручників у кошерній крамниці на сході Парижа, де його також було вбито ввечері французькою поліцією.

139 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up