Парубій вимагає спростити британський візовий режим для українців

Андрій Парубій зустрівся із представниками британського парламенту та уряду у Лондоні і запевняв їх спростити візовий режим для українців.

Про це спікер парламенту розповів у коментарі для телеканалу “Рада”. Пише Європейська правда.

“Звичайно ж, я не міг не підняти питання візового режиму між Україною і Великою Британією. Я розповів про величезну кількість скарг від українських громадян з приводу дуже регламентованої, дуже жорсткої процедури отримання віз”, – розповів Парубій.

За словами спікера парламенту, він наполягав на необхідності спрощення візового режиму.

“Я наполягав на тому, що має бути спрощений механізм, що має бути спрощена ця процедура, щоб для українців полегшити і поїздку, і перебування у Великій Британії. Щоб ми крок за кроком ішли до спрощення візового режиму”, – зазначив голова українського парламенту.

“Розраховую на те, що моє побажання, і я впевнений, що це побажання багатьох українців… що моя позиція буде почута і підтримана урядом і парламентом”, – додав Парубій.

Як відомо, Велика Британія та Ірландія є двома європейськими країнами, які не запровадили безвіз для України, що почав діяти з ЄС 11 червня минулого року.

Зі свого боку посольство України вже запропонувало Лондону переговори про спрощення візового режиму для українців, але британці не погоджуються на переговори.

Syla.news

47 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up