Мистецтво проти насилля: театральна трупа театру ім. Лесі Українки підтримала Сенцова (коментарі)

Актори Львівського театру ім. Лесі Українки виступили за підтримку Олега Сенцова та інших українських політв’язнів, що перебувають у Росії.

Акція присвячена не виключно Олегу Сенцову, а й іншим українським політв’язням, які опинилися у незаконному полоні РФ. Олег Сенцов став символом українських полонених, тому саме його прізвище використовують у таких акціях та протестах. Він демонстративно бореться за звільнення усіх українських політичних в’язнів.

Як повідомила головна режисерка театру ім. Лесі Українки Олена Апчел, львівська трупа не могла “пройти повз” цієї національної проблеми та не долучитися до протистояння політичному свавіллю.

Як відомо, Олег Сенцов і сам близький до мистецтва. Його режисерські роботи відомі усій Україні. Не лише у Львові, але й у театрах Дніпра, Харкова, Запоріжжя тощо, у кінці вистав згадують про українських політв’язнів, зокрема і про Олега Сенцова.

Читати також:  Різдвяний вертеп під львівською Ратушею: враження гостей міста

Нагадаємо, Олег Сенцов голодує з 14 травня у російській колонії в Лабитнангі. ​Єдина вимога для припинення голодування Сенцова – звільнення всіх українських політв’язнів. Стан здоров’я Сенцова значно погіршився – він схуд і в нього почали випадати зуби.

Ірина Пилипишина, Syla.news

 

 

308 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up