День В’єтнаму у Львові: організатори розповіли про подію

У середу, 13 червня, у Львівській міській раді відбулась прес-конференція з нагоди проведення Дня В’єтнаму у Львові. Свято відбуватиметься 21 червня.

У четвер, 21 червня 2018 року, з 10:00 до 20:00 год. у Львові відбудеться значна і важлива культурна подія – День В’єтнаму.

Організовують захід Посольство Соціалістичної Республіки В’єтнам і Товариство українсько-в’єтнамської дружби за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради.

Програма Дня В’єтнаму передбачає святкування на пл. Ринок (концерт, виступи в’єтнамських спільнот, номери із традиційними в’єтнамськими музичними інструментами, показ в’єтнамських костюмів “ао зай”, виставка-продаж товарів народного вжитку, продуктів харчування та предметів рукоділля в’єтнамських підприємств, частування стравами національної в’єтнамської кухні – “нем”, “фол”, “бань куон” та ін.)

Також в рамках відзначення Дня В’єтнаму до уваги містян та гостей Львова на пл. Ринок встановлено фотовиставку “Народ В’єтнаму” та 3-метрову фотозону у вигляді традиційного в’єтнамського капелюха, поруч із якими можуть робити світлини усі охочі.

Важливою подією у День В’єтнаму буде  спільна презентація туристичного потенціалу В’єтнаму, України та Львова, зокрема за участі офіційних представників та поважних гостей заходу.

Із офіційним візитом до Львова прибуде Надзвичайний та Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам Нгуєн Ань Туан та делегація Посольства В’єтнаму в Україні.

Взяти участь в урочистому відкритті свята запрошені: міський голова Львова Андрій Садовий, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, президент Товариства українсько-в’єтнамської дружби Петро Адамик.

Захід проводять із метою зміцнення відносин між Україною та В’єтнамом, оскільки це є одним із найактуальніших і пріоритетних напрямків роботи групи міжпарламентських зв’язків із В’єтнамом Верховної Ради України (керівник – народний депутат Оксана Юринець). Також для організаторів важливий взаємний обмін культурною спадщиною між В’єтнамом та Україною, і Львовом зокрема.

Syla.news

116 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up