Британський парламент підтримав план виходу країни з ЄС

Парламент Великої Британії підтримав план, затверджений урядом, щодо виходу країни з Європейського Союзу.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на ВВС.

Під час нічного голосування у вівторок нижня палата парламенту 324 голосами схвалила план виходу Британії з ЄС. Проти проголосувало 298 парламентарів.

Протягом дня депутати дискутували щодо поправок, які були внесені раніше Палатою лордів до законопроекту Brexit.

Уряд прагнув скасувати поправку, яка надавала парламенту право вирішити, що станеться, якщо Британія не зможе узгодити умови її виходу з ЄС. Однак уряд зрештою пішов на компроміс. Відтак парламент отримає більше контролю за процесом виходу країни з ЄС.

Інші поправки до законопроекту ЄС передбачають, що британська економіка буде тісно прив’язана до блоку, всупереч політиці прем’єр-міністра Терези Мей, яка заявила про вихід після Brexit як з єдиного ринку ЄС, так і з митного союзу.

Серед іншого у поправках пропонується продовжити членство країни в загальному ринку ЄС або не дати уряду можливості самостійно модифікувати європейські закони під потреби Британії за допомогою підзаконних актів, оминаючи парламент.

Поправка уряду щодо ірландського кордону, яка гарантує відсутність нових прикордонних домовленостей без згоди уряду Британії та Республіки Ірландії, також була схвалена депутатами.

Після узгодження обома палатами парламенту документ має затвердити королева Британії Єлизавета ІІ.

Syla.news

56 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up