Віталій Вовк про міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств «Lviv Open Cup 2018» (Інтерв’ю)

7 жовтня 2018 року «Всеукраїнська відкрита ліга змішаних єдиноборств Real Fight Promotion» проведе грандіозний міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств «Lviv Open Cup 2018»

Захід відбуватиметься у Львові, на концерт-арені «Malevich» спільно з китайською організацією «Glory of  Heroes» за підтримки Будівельної компанії «MS» та Управління молоді та спорту міста Львова,.

Журналісти Syla.News поспілкувались з організатором заходу, президентом настаршої ліги України зі змішаних єдиноборств ММА Real Fight Promotion Віталієм Вовком.

 

  • З чого все почалось, чому саме ММА ви вибрали? Ви ж тривалий час займались боксом та кікбоксингом.

Так, з дитинства я займався різними видами єдиноборств: вільна боротьба, бокс, кік-боксинг, рукопашний бій. А у травні 2007 року вирішив у Львові створиви бійцівський клуб рукопашного бою “ВОВК” і паралельно організацію “Real Fight Promotion”. Мене приваблювало ММА, бої у повний контакт, дивився на касетах чемпіонати UFC і 26 жовтня 2007 року у Львівському цирку, вирішив організувати та провести професійний турнір з повно-контактних боїв під назвою “West Fight”. Це був перший мій турнір. Потім провів другий, третій турнір…

До речі, активний розвиток змішаних єдиноборств в Україні розпочався у 2009 році. А перший турнір “M-1 Ukraine” – “Lviv Open Cup” пройшов у Львові, 14 червня 2009 року. І за підсумками 2009 року, команда “RFP” стала віце-чемпіоном Першого клубного Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств серед професіоналів “M – 1 Selection Ukraine 2009”.

Починаючи з 2012 року “Real Fight Promotion” почав регулярно проводити свої міроприємства.

На сьогоднішній день «RFP» була організатором 64 професійних турнірів з ММА, а сумарна кількість боїв на цих турнірах досягла цифри 527 професійних поєдинків.

Турніри під егідою Ліги «RFP» проходили у 17-и містах України: Львів, Тернопіль, Коломия, Івано-Франківськ, Донецьк, Дубно, Ужгород, Солотвино, Тячів, Суми, Київ, Харків, Одеса, Ізмаїл, Рівне, Хмельницький, Луцьк, та двіччі у місті Бардіїв (Словаччина).

У турнірах приймали участь бійці з 12-и країн світу: України, Польщі, Іраїлю, Словаччини, Молдови, Румунії, Камеруну, Білорусії, Росії, Узбекистану, Азербайджану та Вірменії.

Починаючи з 2010 року і до червня 2018 року, бійці Ліги «RFP» взяли участь більше ніж у 50 професійних турнірах, на території 14-ти країн світу: Україна, Польща, Англія, Швейцарія, Фінляндія, Чехія, Китай, Хорватія, Литва, Росія, Білорусія, Молдова, Казахстан, Азербайджан.

  • Коли починали, чи думали, що це стане справою усього життя?

Звісно ні. Це було моє хобі. Але з часом хобі переросло у роботу, якою я зараз і займаюся.

Пошук і селекція талановитих бійців, зміцнення міжрегіональних і міжнародних зв’язків у сфері професійного спорту, просування бійців Ліги до участі в міжнародних турнірах з ММА.

  • Які труднощі вам доводилося або доводиться долати зараз?

На початку у мене не було достатньо знань про організацію та проведення заходу. Не було зв’язків з закордонними колегами. Не було постійного і надійного партнера, зараз вже декілька років нашим генеральним партнером є Будівельна компанія «MS». Не було робочої команди, зараз така вже є.

  • Хто вам допомагає зараз у розвитку та просуванні Ліги «Real Fight Promotion»?

На даний момент вже є команда однодумців. Це регіональний представник Ліги «RFP» у Західній Україні – Богдан Романович (м.Рівне), Регіональні представники Ліги «RFP» у Південній Україні – Володимир та Олександр Сари (м.Одеса), юрист Ліги – Тарас Яцуляк (м.Львів). І звичайно Ігор Саврій, директор будівельної компанії «MS», почесний президент Ліги «Real Fight Promotion».

  • Існує думка, що ММА рано чи пізно витіснять всі інші види єдиноборств. Чи згодні з цим твердженням?

Не думаю, що так буде. Зазвичай в ММА приходять з різних видів єдиноборств. Бійці повинні вивчати різні види єдиноборств для того, щоб стати успішними в ММА.

  • Розкажіть буд ласка про турнір «Lviv Open Cup 2018», чим він особливий?

Аматорські та професійні бої, титульні поєдинки, бійці з різних міст України та країн Світу, телетрансляція у прямому ефірі на українському каналі «XSPORT», а також на міжнародних телеканалах «Kokfights.tv», «Fite.TV» та у «Youtube» все це «Lviv Open Cup 2018».

Головною подією вечора буде бій у ваговій категорії до 61 кг, за титул чемпіона Ліги “Real Fight Promotion”, між чемпіонами Ліги Павлом Демиденко (Рівне, 7-0) та Владиславом Коханенко (Одеса, 5-0).

Другий бій вечора – бій у ваговій категорії 70 кг, за вакантний титул чемпіона Ліги “Real Fight Promotion”, між Павлом Сівіцкім (Рівне, 5-0) та Ігорем Леско (Львів, 2-1).

  • На завершення хотілось би запитати про ваші плани на найближчий час?

Зараз пріоритет – гарно провести турнір «Lviv Open Cup 2018», і щоб китайська сторона була задоволена співпрацею з нами. Закріпити відносини і співпрацю з китайськими організаціями, і звісно вийти та співпрацювати з американськими промоушин-компаніями ММА.

SYLA.NEWS

1060 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up