У ЄС оцінили результати зустрічі Трампа та Кім Чен Ина

Федеріка Могеріні, верховний представник Європейського союзу заявила про те, що зустріч Тампа та Кім Чен Ина свідчить про досягнення домовленостей про ядерне роззброєння Корейського півострова. 

Могеріні привітала результати переговорів лідерів КНДР і США та підкреслила:

“Спільна заява, підписана лідерами США і КНДР, сьогодні дає чіткий сигнал про досягнення цієї мети”

Про це пише НВ. Могеріні додала, що зустріч президента США Дональда Трампа і глави КНДР Кім Чен Ина була важливим і необхідним кроком на шляху до позитивних змін. Дипломат також зазначила, що Євросоюз готовий надати підтримку в майбутніх переговорах і інші кроки, спрямовані на забезпечення сталого миру на Корейському півострові.

Перша в історії зустріч лідерів США і КНДР відбулася 12 червня в Сінгапурі. За підсумками зустрічі лідери підписали спільну угоду. Основна частина угоди складається з чотирьох пунктів, перший з них говорить про прихильність двох країн до встановлення нових взаємин. Трамп також заявив про згоду лідера КНДР Кім Чен Ина знищити полігон для випробування північнокорейських ракет і двигунів до них.

Раніше Syla.news писали про документ, який підписали лідери США та КНДР. 

Syla.news 

71 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up