«Львів – місто творчості»: Альянс попросив руку допомоги в ЛМР

8 червня у малій сесійній залі Львівської міської ради відбулася зустріч Альянсу творчої молоді з представниками ЛМР.

Під час зустрічі обговорили співпрацю щодо реалізації культурно-мистецьких проектів у Львові, створення мережі арт-хабів та творчих коворкінгів, напрацювання програми «Львів – місто творчості (натхнення)».

В перспективі дана ініціатива повинна об’єднати близько 150 громадських організацій, які спільно працюватимуть над розвитком культури, творчості, сучасного та креативного мистецтва, збереження національної ідеї, пам’яті та ідентичності, історичних цінностей, українських традицій та принципів демократичного суспільства, реалізацією масштабних арт-проектів, програм та стартапів.

«Основний акцент – це розвиток не стільки молоді, як громади. Бо громада включає різні верстви населення. Якщо ми спілкуватимемось з усіма і шукатимемо комунікацію з різними спільнотами, громадськими активістами, тоді ми зможемо довести свою необхідність цьому місту. Такі майданчики, як бібліотеки, кінотеатри, органний зал, музеї є важливими осередками для культурного та мистецького розвитку» – розповів один із представників Альянсу.

На думку творчої молоді, будь-яке середовище творить людину. Якщо є ініціатива щодо проведення якогось заходу навіть на території музею Соломії Крушельницької чи на території будь-якого іншого культурного об’єкту, Альянс готовий долучитися і медійно, і фінансово.

Працівники ЛМР підтримали запропоновану ініціативу, адже «тут помітна позитивна політика міської влади».

Також вони зауважили: «Дуже класно, що молоді люди зараз мають можливість себе реалізовувати як менеджерів культури».

На думку представників Альянсу, Львів має безліч можливостей для творчого розвитку. Молоді активні люди готові вкладати сили та кошти в культуру свого міста.

Syla.news

314 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up