Футбольний турнір “Легенди Спартака 2018” завершився. Які ж команди увійшли в історію львівського дитячого футболу цього року?

Футбольний турнір “Легенди Спартака 2018” тривав у Львові впродовж трьох днів з 5 по 7 червня. Якими є результати гри та хто увійшов в історію легендарного футбольного змагання?

Участь у змаганні брали діти від 2008 до 2011 років народження. На футбольний турнір приїхали дитячі збірні мало не зі всієї України.

Відповідно до результатів турніру серед гравців 2011 року народження призові місця посіли команди:

1 місце – ДЮСШ Блохіна Бєланова (м. Вінниця)

2 місце – ФК “Львів” (м. Львів)

3 місце – ФК “Старт” (м. Львів)

Також, учасники турніру отримали нагороди і за особистий внесок у гру. Зокрема, після турніру було обрано найкращого воротаря, ним став Карпина Артем (ФЛ “Старт”). Найкращим захисником було визнано Якимчука Іллю (ДЮСШ Блохіна Бєланова), звання найкращого нападника  виборов Дрозда Олександр (ФК “Львів”) та кращим гравцем турніру став Остапчук Костянтин (ДЮСШ Блохіна Бєланова).

Серед гравців 2010 року народження перемогли такі футбольні збірні:

1 місце – ФК “Рава” (м. Рава-Руська, Львівська обл.)

2 місце – ФК “Старт” (м. Львів)

3 місце – ФК “Прайд” (м. Львів)

Найкращими гравцями були: Пастернак Данило, Сагайдак Денис, Литвин Орест та Васильків Олександр.

Ініціатор проведення традиційних футбольних змагань Віталій Ковтун нагородив переможців турніру медалями, грамотами, а також вручив їм легендарні футбольні кубки. Всі інші гравці, яким не вдалося здобути перемогу у змаганнях отримали подяки за участь у турнірі.

Нагадаємо, що організаторами традиційного футбольного турніру були Благодійний фонд Віталія Ковтуна, Львівська міська організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» та управління молоді та спорту міської ради.

Syla.news

 

262 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up