Професійне свято хіміків. Ентертеймент та нагородження кращих фахівців (коментарі)

Щорічно в останню неділю травня в Україні відзначають День Хіміка. У Львові 30 травня організували свято для науковців Львівщини. 

Урочистості з нагоди Дня хіміка відбувалися у легкій та невимушеній атмосфері Італійського дворику. Захід розпочався вітальним словом Романа Филипіва, директора депаратаменту економічної політики ОДА. Організатори зазначали, що цьогоріч змінили формат святкування. На відміну від минулих років, шаблонних фраз під час урочистостей намагалися уникати. Кажуть, що це було поєднання урочистостей та нетворкінгу.

Участь у заході взяли викладачі та студенти хімічного факультету ЛНУ імені Івана Франка та Інституту хімії та хімічних технологій НУ “Львівська Політехніка”, а також представники підприємств хімічної промисловості Львіської області. Роман Филипів особисто вручав подяки для працівників хімічної промиловості.

Кращих хіміків області відзначили грамотами та подяками облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та розвиток хімічної промисловості.

Студентку магістратури Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету  “Львівська політехніка” Анастасію Лисенко нагороджували за здобуте 2 -ге місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді.

Студента 4-го курсу хімічного факультету Львівського національного університету “Львівська політехніка”. Василь Стоцький каже, що приємно здивований за нагородження та визнання його наукової дослідження. Хлопець працював над пошуком нових каталізаторів для автомобілів.

Syla.news 

 

78 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up