Під час музичного фестивалю LvivMozArt зіграють на родинній реліквії Моцарта (коментарі)

Міднародний музичний фестиваль LvivMozArt планує цьогоріч здивувати відвідувачів не лише унікальними всесвітньовідомими виконавцями, а й оригінальними музичними інструментами. Спеціально для проведення найбільш очікуваної мистецької події літа до Львова привезуть легендарну скрипку львівського композитора Франца Ксавера Моцатра, за допомогою якої виконають кілька творів митця.

Історія збереження оригінальної скрипки Моцарта має цікавий підтекст. Зокрема, пам’ятка вже побувала на мистецьких подіях та в музеях Японії, Австрії та інших іноземних країн. І, нарешті, цього року її привезуть до Львова на честь проведення ІІ Міжнародного музичного фестивалю LvivMozArt. Транспортуватись скрипка буде під постійним наглядом охорони. Гратиме на унікальному історичному інструменті австрійський музикант. Під час заключної частини фестивалю він виконає два музичних твори.

Скрипка має надзвичайно цікаве походження. Адже її передавали з покоління до покоління у родині Моцартів усім, хто займався музикою. На жаль, Франц Ксавер Моцарт не мав дітей, а тому перервав спадкову ієрархію передачі родинної реліквії. Проте сьогодні скрипку експонують у музеях світового визнання, а також демонструють на важливих мистецьких заходах.

Нагадаємо, що цього року музичний фестиваль LvivMozArt триватиме упродовж 10-ти днів з 13 по 22 липня у Львові. Такий захід проводять у місті вже вдруге. Купувати квитки на мистецький івент варто заздалегідь, адже, за словами організаторів, у 2018 році кількість місць є обмеженою.

Ірина Пилипишина, Syla.news

75 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up