Нові локації та введення дитячої програми: у Львові відбудеться Фестиваль “LvivMozArt” (коментарі)

У Львові презентували програму заходів Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt, який вже вдруге відбуватиметься у Львові з 13 по 22 липня. Фестиваль присвячений молодшому синові Вольфґанґа Амадея Моцарта, Францу Ксаверу, талановитому композитору, що жив у Львові.

Головні події фестивалю відбудуться на території Палацу Потоцьких. Цей концертний майданчик називатиметься Mozart Arenа.

«Однією з гловних ліній фестивалю буде розробка та представлення  концертних інсталяцій у незвичних локаціях», – повідомила Оксана Линів під час прес-конференції.

Саме тому вже традиційно залучатимуть локації трамвайного депо (вул. Сахарова), гарнізонного Храму, Собору св. Юра та Львівської Філармонії.

Окрім цього, однією з нових локацій буде Свірзький замок, де вперше презентують прем’єру постановки опери Бортнянського «Алкід».

У Львівській Опері заплановано виступ Молодіжного Симфонічного Оркестру України/YsOU з унікальною програмою «Eco-symphony» під егідою Оксани Линів. У цьому році особливу увагу звернули на  дитячу програму, яка стане одним із акцентів цьогорічного фестивалю.

«Привчаючи наших найменших слухачів та глядачів до класичної музики ми можемо бути впевнені у духовних цінностях нашого народу через декілька десятків років», – сказала вона.

22 липня у Львові на Закритті фестивалю LvivMozArt прозвучить оригінальна скрипка В.А.Моцарта. Скрипка належала та використовувалась В. А. Моцартом під час його останніх років життя у Відні. Окрім того, обов’язковою частиною програми буде виконання «Реквієму» Моцарта.

Syla.news

58 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up