NASA показали вибух двометрового астероїду над Африкою (відео)

Нове відкриття астрономії ледь не залишилося непоміченим. Астрономи відкрили астероїд 2018 LA і вже буквально за кілька годин він згорів у атмосфері.

Про це повідомляє лабораторія реактивного руху NASA, пише UA|TV. Пол Чодас із лабораторії NASA пише:

“Цей астероїд став лише третім навколоземним об’єктом, який ми знайшли до того, як він зіткнувся із Землею. До того ж, нам лише вдруге вдалося передбачити то, що це небесне тіло впаде на нашу планету задовго до того, як це відбудеться в реальності”

Інформацію стосовно його орбіти обробили алгоритмами Scout в центрі планетарної оборони NАSА і передали іншим астрономам для повторної перевірки. Завдяки цьому вчені змогли обчислити точну траєкторію руху 2018 LA і встановити приблизний час і місце падіння – південно-східна Африка, додає ТСН. 

Подібні малі небесні тіла не становлять загрози для нас, однак астрономи активно стежать за ними після падіння челябінського метеорита в лютому 2013 року.

Syla.news 

267 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up