“Легенди Спартака 2018”: розвиток дитячого футбольного турніру у Львові (коментарі)

У Львові готуються до традиційного ХІ Всеукраїнського турніру з футболу серед дітей «Легенди Спартака – 2018».

Турнір відбудеться за підтримки благодійного фонду Віталія Ковтуна спільно з Львівською міською організацією фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» та управлінням молоді та спорту міської ради.

До слова, благодійний фонд Віталія Ковтуна підтримує “Легенди Спартака” п’ятий рік поспіль.

31 травня на прес-конференції, що відбулася в прес-центрі «Syla.news» організатори турніру розповіли про ідею та мету його проведення та про взаємодію організаторів.

Віталій Ковтун зазначає, що благодійний фонд цінує таку мільйонну гру як футбол, адже розуміє цінність цієї гри для особистого росту, можливість вдосконалення молодих талантів, індивідуальне розкриття певних позитивних якостей, вміння працювати в команді.

Згадуючи про проведення Ліги Чемпіонів у Києві, Віталій Ковтун стверджує, що без підтримки дитячого футболу складно претендувати на досягнення у міжнародному футболі.

Андрій Перчак, голова львівської міської організації “Спартак” розповідає про історію футбольної команди “Спартак”. Незважаючи на стереотипне мислення суспільства про те, що Спартак це російська футбольна команда, вона бере коріння з України. У свій час команда “Спартак” була однією з найвідоміших у Львові. У довоєнний період вона грала у місті і завоювала право виходу до Вищої ліги Радянського Союзу. В пам’ять про легендарних футболістів у спортивного товариства “Спартак” виникла ідея створити дитячий турнір. Цьогоріч турнір відбуватиметься з з 5 по 7 червня 2018 року

Андрій Перчак додає, що за час проведення турніру виросли професійні футболісти, яким вдалося заключити контракти з командами майстрів. Віталій Ковтун, засновник благодійного фонду каже, що ідея проводення турніру має підтримку серед спортсменів і зі свого боку бачить необхідність підтримки заходів такого роду.

Віталій Ковтун зазначає, що потрібно розширювати майданчик, шукати людей спільних думок і обіцяє докласти всі зусилля для того, щоб наступний турнір “Легенди Спартака” став міжнародним. Планують запросити учасників з Польщі, Словаччина, Молодови, Білорусії.

Нагадаємо, що спільною метою проведення турніру є популяризація футболу, пропаганда здорового способу життя, підвищення рівня спортивної майстерності юних футболістів, зміцнення дружніх стосунків між спортивними організаціями та спортсменами, визначення кращих команд та гравців в пам’ять про легендарну Львівську футбольну команду «Спартак».

Syla.news 

 

 

----------------------

Коментувати

2179 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up