Заборона дизельних авто в Німеччині: як це відбувається?

 31 травня у Німеччині почала діяти заборона проїзду дизельних автомобілів, які не відповідають загальновідомим вимогам екологічного стандарту Євро-6.

Про це повідомляє агенція dpа,передає НВ.

На одній з доріг Гамбурга забороненили проїзд легкових автомобілів та вантажівок, а на іншій – лише вантажівок. Зокрема, на цих дорогах розташовані прилади для вимірювання рівня забруднення повітря.

При цьому, для мешканців будинків і тих, хто перебуває на території по справах, проїзд на дизельному транспорті дозволений.

Тим не менше, екологи вимагають більш масштабних заходів для очищення повітря від автомобільних викидів, включно з широкоосяжними заборонами на використання дизельних авто.

Відзначимо, що 27 лютого Федеральний адміністративний суд Німеччини у Лейпцигу дозволив містам забороняти проїзд на дизельних авто на власний розсуд, не потребуючи для цього рішень урядів федеральних земель чи федеральної влади країни.

Syla.news 

314 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up