Укрзалізниця знову підвищила ціни за проїзд: коли чекати наступного зростання цін?

Укрзалізниця з 30 травня знову підвищила ціни на залізничні квитки на 12%.

Про це повідомила прес-служба компанії в коментарі УНН, передає НВ.У компанії зазначають:

“Так, так і є (відбулося підвищення з 30 травня – ред.). З 1 жовтня буде друге підвищення цін. Це індексація, ціни все одно нижче, ніж на інші види транспорту”

Раніше в Укрзалізниці відзначали, що доплачувати не доведеться, якщо квиток куплений до 30 травня, в тому числі і на більш пізні дати.

На черзі підвищення цін у жовтні — знову ж таки на 12%. В цілому в 2018 році індексація складе 25%.

Як підкреслюють в компанії, остання індексація тарифів на 12% на пасажирські перевезення проводилася в жовтні 2014 року. Тим часом до теперішнього часу фактичний ріст індексу споживчих цін склав 192,2%, індекс цін виробників промислової продукції – 206,3%.

Як повідомлялося раніше, Укрзалізниця розраховувала на 20% підвищити вартість пасажирських перевезень в 2018 році, провівши підвищення в два етапи. Перше планувалося з 1 квітня. Але Укрзалізниці довелося його відкласти, оскільки відповідний наказ Міністерства інфраструктури ще не був узгоджений.

Нагадаємо, що Укрзалізниця була перетворена на акціонерну компанію в грудні 2015 року. За підсумками 2017 року компанія отримала 100 млн грн прибутку. До її складу  входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна і Придніпровська залізниці, а також інші підприємства і організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.

Syla.news 

281 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up