NASA зафіксували спалахи на Сонці. Що це означає?

Астрономи NASA передали на Землю знімок Сонця, на якому можна помітити невеликі спалахи.

Розміри цих “невеликих спалахів” набагато більше діаметру Землі, повідомляється на сайті NASA,передає НВ. Активний регіон на нашій зірці виявився в центрі уваги обсерваторії 23-25 ​​травня цього року. Знімок був зроблений 23 травня, а потім був потрібен якийсь час для обробки кадру.

“Активні області – це області інтенсивної магнітної енергії. Лінії поля підсвічуються зарядженими частинками, що обертаються вздовж них, і найлегше помітні при перегляді. Розфарбовані зображення були зроблені на довжині хвилі ультрафіолетового діапазону”, – пояснюють в NASA.

Цікаво, що слабкі коливання магнітного поля досягнуть Землі 1 червня, а вже 2 червня сила магнітної бурі підніметься до рівня G2. Протягом наступних трьох днів – 3, 4 і 5 червня – вплив Сонця також буде відчутним.

Сонячний спалах – вибуховий процес виділення енергії в атмосфері Сонця. Спалахи так чи інакше охоплюють всі шари сонячної атмосфери: фотосфери, хромосферу і корону Сонця.

Тривалість спалахів зазвичай не перевищує кількох хвилин, а кількість енергії, що вивільняється в цей час, може досягати мільярдів мегатонн у тротиловому еквіваленті.

Syla.news 

 

272 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up