Керівника Центру допомоги бійцям АТО побили. Його звинувачують у корупції та вимагають звільнити

30 травня, у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій, громадські активісти вимагали відставки керівника центру Юрія Руденка. Справа дійшла до бійки. 

Про це повідомляє Захід.нет.

 Як розповіли працівники центру, о 13:00 близько 30 осіб прийшли до будівлі, де розташована установа. Вони наклеїли листівки на вікна і двері, а потім увійшли до приміщення. у той час проходило засідання громадської комісії з захисту інтересів учасників АТО.

Активісти почали звинувачували працівників і керівництво Центру в корупції та вимагали їх звільнення.

У ході конфлікту сталася бійка.

Про неї розповів Юрій Руденко.

 – Лейченков підійшов ззаду. Спочатку він вдарив мене по ребрах, а потім заламав. На місці були присутні тележурналісти каналу «НТА», однак вони не показали цього моменту в сюжеті», – розповів ZAXID.NET про деталі нападу Юрій Руденко. Він також повідомив, що не буде звертатися до поліції у зв’язку з нападом, хоча на тілі залишилися сліди побоїв.

Я вважаю це непотрібним, тому що ми всі – учасники бойових дій і повинні навіть у таких ситуаціях підтримувати один одного. Просто такого не повинно більше траплятися», – пояснив Юрій Руденко, – сказав Руденко. 

Координаційної рада учасників бойових дій Львівщини – це 13 громадських організацій, серед яких не тільки учасники АТО.

Основу складають бійці формувань  «Карпатська Січ», Добровольчий батальйон ОУН, ГО «Правий сектор у Львівській області» та інші. Зокрема, в протестній акції у центрі надання послуг учасникам бойових дій взяв участь керівник «Правого сектора» на Львівщині Тарас «Хаммер» та одіозна львівська активістка Леся Турашвілі.

499 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up