Геращенко пояснив, для цього інсценування “смерті” Бабченка. Експерти вважають, що спецоперація СБУ – дешевий піар

Виявляється, українські спецслужби беруть методи та прийоми роботи у художній літературі, світовій класиці. Коментуючи ситуацію з “убивством”, а потім “воскресінням” Аркадія Бабченка,  радник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко сказав, що метод інсценування старий, як світ і цим прийомом послуговувався найвідоміший детективний герой Шерлок Холмс. 

З іншого боку- політичний експерт Юрій Ситник вважає операцію СБУ – постановкою і наводить свою аргументацію щодо цього інсценування. 

У прямому ефірі каналу 112 Антон Геращенко пояснив, для чого українські спецагенти провели таку операцію:

 – Було завдання – інсценувати вбивство Бабченка, щоби прослідкувати зв’язки організаторів убивства та замовників, які знаходилися на території Російської Федерації, зафіксувати це методами технічного контролю, – сказав Геращенко. 

Львів’янин Юрій Ситник вважає цю операцію постановкою заради піару та досягнень.

 – Все це ідіотська «есбеушна» постанова заради піару та вищеназваних «досягнень». Чому ідіотська? Подібні «розіграші» мимоволі викликають негативну реакцію та огиду – це по-перше. По-друге: справу потрібно довести до логічного завершення – гарантовано довести вину громадянина «Г» і його співпрацю з російськими спецслужбами, тому що коли в озвученій паном Грицаком версії будуть якісь сумніви – Росія прикладе всіх зусиль, аби це довести всьому світові. По-третє: життя Бабченка тепер реально під загрозою – ФСБ, і особисто пан Путін, можуть просто вважати справою честі або довести справу до кінця, або помститися за «постанову».

Якщо СБУ володіло всією інформацією, то навіщо було влаштовувати шоу? Яка його мета? Пан Гєращєнко стверджує, що така спецоперація була необхідна, аби задокументувати замовників, – говорить Ситник. 

Продовжуючи аналізувати ситуацію, Антон Геращенко нагадує, що метод інсценування – не новий і кожен українець вже стикався з ним, якщо читав оповідання про Шерлока Холмса.

 – Що стосується методу інсценування убивства, цей метод старий, як світ. Пам’ятаєте Конан-Дойля, Шерлока Холмса, який інсценував свою загибель, стрибнув з водоспаду. Для чого? Для того, щоби краще задокументувати злочинну діяльність доктора Моріарті, розуміючи, що коли він цього не зробить, то його вб’ють раніше, ніж він розкриє злочини. 

Аркадій Бабченко міг сам сказати, що я на такий ризик іти не хочу. але він як відповідальний громадянин, розуміючи, що потрібно до кінця документувати зв’язки замовників та організаторів, він пішов на це. 

Про подальший розвиток цієї ситуації міркує Юрій Ситник:

 – Отже, крім громадянина «Г» ще є «замовники» та «організатори» – «представники російських спецслужб»? Прекрасно. І яким чином інсценування вбивства допомогло їх задокументувати? Агент ФСБ надіслав смс громадянину «Г», перевів кошти на карточку «Привату» чи вислав у конверті ключ від ячейки з грошима? Громадянина «Г» вже затримали – навіть опублікували відео в інтернеті. Що відбулося з моменту «вбивства» до радісної миті «воскресіння»? Громадянин «Г» передав перевербованому «кілеру» решту оплати? Та достатньо й авансу, який би мав бути точно задокументований. Доповідати про виконання завдання не було сенсу – про «вбивство» трубіли всі ЗМІ…

Так що зачекаємо офіційних результатів слідства. Підозрюю: нас ще очікуватимуть сюрпризи, але в будь-якому випадку, якщо не буде залізобетонного обгрунтування необхідності влаштованого шоу – репутаційні втрати влади будуть значно більшими ніж здобутки.

Нагадаємо: ввечері,  29 травня представники поліції повідомили, що  у Києві вбили російського журналіста Аркадія Бабченка. Про поранення Бабченко першим повідомив його колега Айдер Муждабаев. «У Аркадія Бабченко стріляли, в будинку, в спину. Відвезли в лікарню. Шукаю в яку, їду туди », – написав Муждабаев в Facebook. Пізніше стало відомо, що Бабченко помер у кареті швидкої допомоги дорогою в лікарню. Офіційний представник поліції Києва Оксана Блищик і речник поліції України Ярослав Тракай підтвердили факт смерті журналіста.

Читати також:  Садовий переконаний, що його прослуховує Служба безпеки України

30 травня стало відомо, що журналіст Аркадій Бабченко – живий, а інформація про його убивство – інсценування. На нього готувався замах, СБУ про це знала і організувала постановку атентату щоби затримати потенційних кілерів, які насправді хотіли знищити ведучого.

Syla.news

 

 

671 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up