Експерт про критику СБУ у справі Бабченка: “Якби таку операцію провели ФБР або МІ-6, то всі плескали б у долоні”

Операцію провела СБУ, і ті ж люди лають спецслужбу. Хоча операція пройшла за всіма стандартами, за якими працюють ті ж західні спецслужби. За тими стандартами, які все ті ж критики вимагають від СБУ.

Такої думки Сергій Фурса, спеціаліст компанії Dragon Capital. Він написав про це на сайті Новое Время. 

Він ставить питання, що робити інсценування вбивства бізнесменів, політиків можна, а журналістів не можна, а також підіймає тему: найбільше критики на адресу СБУ лилося з так званих “прокремлівських каналів” або “мураєвських ЗМІ” (співвласник каналу News.one – олігарх Мураєв)

І потрібно подумати, чому саме ці думки вчора запускали мураєвсько-кремлівські люди? І підхоплювати їх – це все одно що йти протестувати разом з мураєвськими бабусями. Або переказувати бабусям на лавці новини російських телеканалів. Але цих людей, мураєвсько-кремлівських, зрозуміти можна. У них робота така. Важко зрозуміти, чому їм вторять адекватні люди.

І, може, вся справа в тому, що якщо ви не вірили СБУ до операції, то навряд чи повірили їй після неї. А якщо вірили до операції, то будете вірити і після.

Але ось в чому справа: якщо у вас не було ніякого ставлення до СБУ, то дивно, що після всіх убивств, які здійснив путінський режим, після Скрипаля в Лондоні, Нємцова в Москві, всіх київських убивств, ви досі більше вірите росіянам. Це вже діагноз. Особливо на четвертому році війни. Тому що очевидно, що росіяни спеціалізуються на вбивствах. І не зупиняються. І не збираються зупинятися.

На його думку, питання довіри до СБУ справді актуальне. І вся справа в тому, що у нас зараз є фактично дві СБУ. Одні – професіонали – контррозвідники, які добре роблять свою роботу. Другі – «борці» з економічними злочинами, що доять бізнес. І другі фактично нівелюють для суспільства роботу перших.

Читати також:  СБУ затримала російський танкер, який блокував українські військові кораблі у Керченській протоці

Повна версія тексту – тут. 

Syla.news

439 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up