Samsung виплатить Apple півмільярда доларів компенсації за наслідування

Samsung заплатить Apple півмільярда доларів штрафу через те, що “крали ідеї в конкурентів”. 

Каліфорнії суд вирішив суперечку між корпорацією Samsung і компанією Apple. Samsung повинні заплатити конкурентам майже $540 мільйонів за порушення патентів, передає Ukr.Media.

“За підсумками одностайного вердикту у четвер компанії Apple була присуджена компенсація в розмірі майже 540 мільйонів доларів на останньому етапі патентної битви з компанією Samsung”, – йдеться в повідомленні.

Samsung виплатить американському конкурентові $533,3 млн за порушення патентів на промисловий зразок, а також $5,3 млн за порушення патентів на винахід.

“Це справа завжди була чимось більшим, ніж гроші. Apple дала поштовх революції смартфонів iPhone, і це факт, що Samsung відверто скопіював наш дизайн. Важливо, що ми продовжуємо захищати серйозну роботу і інновації величезної кількості людей в Apple”, – йдеться в повідомленні Apple.

Нагадаємо, суперечка між компаніями триває вже 7 років. Рішення, прийняті різними судами, раніше не влаштовували ні одну із сторін. Та цього разу Samsung також планує оскаржити вердикт.

Syla.news 

270 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up