Мистецтво Сходу на Заході. Культурний форум “Слобода Культ” в Ужгороді та Мукачево (фоторепортаж)

15-29 травня в Ужгороді та Мукачеві письменники та митці з Харкова презентували найцікавіші соціокультурні проекти на форумі “СлободаКульт”. Журналісти Syla.news підготували фотозвіт з великої мистецької події, яка об’єдала Схід та Захід України. 

З моменту появи кінематографу документалістика була для харківських режисерів основним способом показати ті сторони життя, що без їхньої камери могли залишитися непоміченими або зникнути з пам’яті. У вересні 1896 року в Харкові Альфред Федецький зняв кілька хронікальних сюжетів. А вже в грудні – майже рік у рік із першим публічним кіносеансом у Парижі – Альфред Федецький влаштував кіносеанс у Харківському оперному театрі. Відкривати через кіно загадки життя, досліджувати, фіксувати обривки історії стало основою творчості харківських режисерів. Хроніка життя, імена та події, що мають значення для Харкова, для мистецтва, для історії, для пам’яті всієї України, представлені у кінопрограмі форуму «СлободаКульт».

Читати також:  "Душу українського шістдесятництва" показали у Львові

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото: Аліна Сторож 

807 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up