Бабченко – воскрес. Журналіст – живий, а СБУ інсценізувало вбивство та затримало підозрюваних у теракті (відео)

Журналіст Аркадій Бабченко – живий, а інформація про його убивство – інсценування. На нього готувався замах, СБУ про це знала і організувала постановку атентату щоби затримати потенційних кілерів, які насправді хотіли знищити ведучого. 

Керівник СБУ Василь Грицак сказав, що йому відомо ім’я виконавців теракту. Прізвище не назвав, проте сказав, що воно починається на літеру “Г”.

Агенти служби безпеки перехопили інформацію, що російські спецслужби готують замах на вбивство відомого журналіста. СБУ почало готувати контроперацію та інсценування вбивства.

 – Ми вийшли на людей, які володіли інформацією, що спецслужби Росії готують цей теракт. Відповідно до законодавства, ми встановили з ними конфіденційне співробітництво і вони допомогли нам попередити це убивство. Було прийняте рішення про проведення оперативної комбінації, завдяки якій нам вдалося зібрати беззаперечні свідчення терористичної діяльності російських спецслужб на території України. Хочу подякувати Аркадію та його родині, бо вони знали про ті заходи, які ми вживаємо, – сказав Грицак. 

Аркадій Бабченко звернувся до журналістів та попросив у них вибачення за те, що їм довелося пережити:

 – Я хотів попросити вибачення за те, що вам довелося пережити. Окреме вибачення – перед дружиною. Але тут було без варіантів. Велика подяка Службі безпеки України за те, що врятували моє життя. 

Ця операція готувалася два місяці. Мене попередили за місяць. Я бачив як працювали агенти СБУ, як вони землю носом рили. Злочинець затриманий, його злочин – доведено, є всі докази. Найголовніше – попереджені більш масштабні теракти. Бо ці люди готувалися до них і готувалися серйозно, – сказав Аркадій Бабченко. 

 

Читати також:  Міненерго Росії сподівається на договір про транзит газу через Україну

Аркадій Бабченко – опозиційний російський журналіст, блогер, воєнний кореспондент, видавець журналу “Мистецтво війни”. Він  відкрито критикував путінський режим. Після початку переслідувань в Росії, переїхав на проживання до Праги, згодом до України. Служив на Північному Кавказі, брав участь у першій та другій чеченських війнах. Після закінчення служби зайнявся журналістикою.

1452 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up