Україна купує у Франції 55 вертольотів

В Україні співпрацюватимуть з Францією. Держави підписали угоду підтримки у створенні єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту. 

Про це повідомляє прес-служба Кабміну, передає Еспресо. 

Планується, що вертолітний парк МВС поповниться 55 надсучасними гелікоптерами компанії Airbus Helicopters, які будуть виконувати завдання для Державної служби із надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби, Національної гвардії та Національної поліції України.

За словами очільника МВС Арсена Авакова, вже цього року Україна отримає перші чотири гелікоптери для нової служби реагування міністерства, які виконуватимуть рятувальну та медичну функції. Аваков зазначає:

“Сьогодні ми підписали Угоду між французькою і українською стороною, загальна вартість якої близько 551 мільйона євро. Французька сторона в два етапи поставить в Україну спочатку 37 вертольотів компанії Airbus, а потім ще 18 вертольотів”

З 55 вертольотів буде 21 модель гвинтокрила Н22521, який має вантажопідйомність більше 10 тонн. Така техніка не випускається в Україні, а перші чотири машини ми отримаємо вже в цьому році.

Основними завданнями вертолітних підрозділів МВС будуть: аеромедична евакуація, рятувальні операції, підтримання громадського порядку, антитерористичні та спеціальні операції, охорона державного кордону й підтримання безпеки на дорогах.

Арсен Аваков зазначив, що в бюджеті МВС була закладена сума 1 мільярд гривень на оновлення вертолітного парку. Але, крім цього, французька сторона надає чудові фінансові умови, в тому числі, кредит по міжурядовій угоді під 1% річних.

23 березня Україна та Франція підписала Заяву про наміри щодо розвитку двостороннього співробітництва між Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством Європи і закордонних справ Франції.

Syla.news 

501 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up